Переїзд форуму на нове ядро

Переїзд на Discourse

Як Ви уже мабуть помітили ми змінили ядро форуму з Flarum на Discourse. Ми намагалися зробити цей процес максимально прозорим для користувачів. Вдалося перенести близько 90% всього контенту і налаштувань.

Успішно перенесли пости і розділи

Вдалося перенести всі пости і зберегти структуру розділів. Єдиний нюанс це часткова не сумісність форматування між Flarum і Discourse. У деяикх темах можуть зустрічатися артефакти у вигляді перекресленого тексту або не клікабельної URL адреси.

Успішно перенесли більшість профілів користувачів

Насправді перенесли всіх користувачів, але деяких після міграції ми повидаляли, оскільки вони дуже схожі на ботів :slight_smile: . Нажаль не вдалося перенести аватарки. Якщо після міграції ви не можете залогуватися то спробуйте відновити свій пароль через функцію зміни пароля або зареєструйтеся знову.

Навіщо це все?

Є кілька причин чому ми вирішили переїхати на Discourse.

По-перше, це — значна більшість фіч і можливостей у порівнянні з Flarum.
По-друге, — Discourse це форум з всесвітнім ім’ям написаним на Ruby і деплойментом від Docker. Я про те, що ми маємо значно більше досвіду роботи з цим стеком технологій ніж з PHP.
По-третє, — це те що називається user expirience. Як на нашу думку то Discourse набагато зручніший і значно “доросліший”.

Подяка

Ми щиро дякуємо команді Flarum, а зокрема сервісу FreeFlarum за те що прихистили нас протягом останніх двох років.

А що з старою версією форуму?

Стара версія форуму продовжує свою роботу під адресом https://qso.flarum.cloud/ і буде працювати стільки скільки нам дозволить адміністрація FreeFlarum. Будемо намагатися підтримувати стару версію принаймні 6 місяців. Тобто орієнтовно до кінця 2023 року.