Ще один форум?

Основна ідея створення форуму полягає у формуванні бази знань для радіоаматорів та всіх зацікавлених осіб. З кожним роком інформації стає все більше і більше, а можливостей по її впорядкуванню та зручному пошуку все менше і менше. Telegram групи заполонили сьогоднішній Інтернет. Завдяки ним можна швидко написати групі осіб і якщо тобі пощастить то хтось відповість і тобі допоможе. Оперативність є основною перевагою таких груп. Але коли йдеться про фундаментальні знання або пошук раніше викладеної інформації то всі вони перестають бути такими привабливими.

Запрошуємо Вас долучитися до наповнення такого форуму. Якщо ви маєте змістовні статті, цікаві запитання або проблеми з конфігурацією — залишіть повідомлення у відповідній темі. Кожна вдала відповідь яка допоможе вам, автоматично в майбутньому може допомогти комусь іншому.

Цей форум базується на форумному ядрі [Flarum](https://flarum.org/) і хоститься на сервісі [FreeFlarum](https://www.freeflarum.com/).
Ми маємо обмеження на 200 зареєстрованих користувачів. Всі зображення які ви прикріплюєте хостяться на сервісі https://imgur.com/ .

Форум використовує [розмітку ](https://github.com/adam-p/markdown-here/wiki/Markdown-Cheatsheet)[Markdown](https://www.google.com/search?q=markdown+%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%81), а також [BBCODE](https://www.bbcode.org/reference.php).

{“sticky”:true}