SvxLink і SvxReflector в Україні

SvxReflector - це сервер, який об’єднує ряд Ретрансляторів та Симплексних Вузлів, на якому використовується програмне забезпечення SvxLink (Вимовляється як Свікслінк).

SVXReflector це серверне (конференційне) програмне забезпечення для створення мережі SVXNetwork.

Накшталт реалізації конференції UKRAINE для децентралізованої мережі EchoLink 2.0.

По суті SVXReflector це мережа Echolink подібної системи під власним контролем. Для прикладу у Польщі така мережа називається FM-Link.

SvxReflector використовує розділення трафіку за допомогою розмовних груп, так що через один і той же сервер можна проводити безліч зв'язків, не заважаючи один одному. Перелік розмовних груп, які моніторить ретранслятор, має бути налаштований так, щоби розмовна група могла бути автоматично вибрана, коли вона активна. Після спрацьовування таймера, ретранслятор повернеться для моніторингу всіх налаштованих розмовних груп. Якщо в поточній, вибраній розмовній групі немає активності. Яку розмовну групу вибрати для вихідного трафіку ретранслятора, можна встановити за замовчуванням та/або вибрати за допомогою команд DTMF.

Розмовні групи (TG) можуть використовуватися для розділення трафіку. Розмовна група може розглядатися як окремий канал, а ретранслятори та симплексні вузли, можуть бути пов'язані одночасно в одній розмовній групі. За замовчуванням, весь загальний трафік, знаходиться в групі 255 (TG 255). Усі ретранслятори/симплексні вузли, моніторять цю розмовну групу TG 255 та регіональну розмовну групу, до якої належать, наприклад TG 25501 для ретрансляторів у м. Київ. Коли на одній із цих розмовних груп є трафік, він транслюється безпосередньо на всі ретранслятори або симплексні вузли що моніторять активну групу.

Всю найсвіжішу інформацію, ви можете знайти в Telegram: "UA SvxReflector Group".
[SvxLink portal в Україні](http://svx.greenwave.org.ua/)
[Правила для SvxReflector](http://svx.greenwave.org.ua/wiki/konfiguration_foer_sysops.html)

>

test

</s>оолор<e>

### пищь **пищь**