RFzero - багатоцільовий радіочастотний блок з GPS

RFzero ™ - це багатоцільовий радіочастотний блок з GPS-управлінням. Він може бути використаний в якості маяка (IBP, SPB, CW, FT4, FT8, JS8, JT9, PI4, WSPR), генератора сигналів, генератора для QО-100 або бюджетної версії GPSDO, наприклад на 10 МГц.

Крім того, це Arduino сумісна платформа. Таким чином, ви можете самостійно написати або модифікувати програмне забезпечення. Більше 20 програм, Arduino sketches, інтегровані в Arduino IDE для легкого завантаження в RFzero ™.
![](https://www.rfzero.net/wp-content/uploads/rfzero.jpg)

RFzero ™ може генерувати частоти від 2289 Гц до 200 МГц. Доступно 28 контактів вводу-виводу, вісім з них проходять через драйвер живлення ULN2803A. Програмування та налаштування здійснюються через USB-порт.

RFzero ™ був розроблений для радіоаматорів, ентузіастів RF і всіх, хто хоче розширити свої навички роботи з Arduino в поєднанні з RF. Плата RFzero ™ в значній мірі сумісна з платами Arduino Zero і Arduino M0+. Однак вона була ретельно розроблена для гнучкого використання в радіочастотних пристроях, особлива увага зосереджена на стабільності частоти та широкий діапазон радічастот.
![](https://www.rfzero.net/wp-content/uploads/rfzero_block_schematic.png)

Детальніше про проект на [сайті ](https://www.rfzero.net/)