Російсько-українська "радіовійна" згадується у розсилці IARUMS

Червневий інформаційний бюлетень Міжнародного союзу радіоаматорів Region 1 Monitoring System (IARUMS) повідомляє, що так звана “російсько-українська радіовійна” продовжується безперервно .

"Російсько-українська радіо-війна продовжує перебувати на високому рівні в червні", - зауважує координатор Iarums Region 1 [Пітер Йост, HB9CET](https://www.qrz.com/db/HB9CET). "Майже кожен день ми спостерігали масові злісні і провокаційні передачі. У червні вони використовували більше частот, ніж раніше, що дуже сильно вплинуло на наші смуги частот. Це велика прикрість і ганьба!”
Йост вказує, що система моніторингу IARU має мало можливостей зупиняти такого роду конфлікти.

[IMG width="800" height="500"]https://i.imgur.com/hiGdrgOh.png[/IMG]

"Тільки національна влада може, сподіваюся, ефективно реагувати на міжнародні скарги", - сказав Йост. "Дуже важливо, щоб інші учасники [IARU] також спостерігали за цими частотами і подавали скарги своїм регуляторам. Ми повинні координувати це всередині IARU і діяти спільно. Це єдиний спосіб, який нам доступний і на що ми можемо впливати”.

У травні Йост повідомив, що радіо війна триває "роками" на 7055 кГц LSB (а також на 7050 або 7060 кГц).

Йост також повідомив про постійні щоденні передачі з російського загоризонтного радару, відомого як "Контейнер", в 40 - і 20-метрових аматорських діапазонах і в інших місцях. Китайська " V " була зареєстрована на 20 метрах, від 14,246 до 14,256 кГц.

Джерело повідомлення на [сайті ARRL](http://www.arrl.org/news/russian-ukrainian-radio-war-remains-at-a-high-level).